O firmie

SWE - słońce, wiatr, ... energia.

SWE (Sun Wind Energy - Słońce Wiatr Energia) to inżynieryjna firma zajmująca się odnawialnymi źródłami energii. W kręgu zainteresowań firmy znajduje się energia fotowoltaiczna i energia z wiatru. Firma dąży do zwiększenie świadomości wśród partnerów handlowych i indywidualnych odbiorców na temat możliwości uzyskania energii ze słońca i wiatru.

Misją firmy jest realizacja kompleksowych projektów fotowoltaicznych i wiatrowych począwszy od zaprojektowania danej instalacji poprzez dostarczenie komponentów składowych danego projektów do realizacji usługi w postaci kompleksowego wybudowania danej instalacji, a następnie nadzoru i serwisu. W uzupełnieniu oferty, SWE proponuje współpracę w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania dla tego typu inwestycji.

Przewagą firmy jest współpraca z Partnerem niemieckim, firmą, posiadającą wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów fotowoltaicznych na terenie Niemiec, Francji, Włoch i Hiszpanii. Dzięki temu firma SWE może pochwalić się wsparciem i doświadczeniem przy realizacjach zarówno małych instalacji dachowych jak i dużych instalacji naziemnych. To wszystko sprawia że SWE jest pewnym partnerem na każdym etapie projektów związanych z pozyskiwaniem energii elektrycznej ze słońca i wiatru.